top of page


KNIHA NÁVŠTĚV

Děkuji za vaše názory a zkušenosti.

Email, který zadáte, je potřebný pouze k odeslání, při publikaci vašeho příspěvku nebude zobrazen. Your Name*

Enter Your Message*

Chtěla bych touto cestou vyjádřit obrovské poděkování paní Mgr. Fixové za úžasnou práci s mým synem. Více než dva roky ho s neuvěřitelnou trpělivostí a laskavostí vedla k odbourání poruch výslovnosti a pomohla mu tak dosáhnout obrovského pokroku. Syn k paní Fixové chodil moc rád, protože k němu vždycky přistupovala s respektem a zároveň ho dokázala motivovat a zábavnou formou ho učit. Velmi oceňuji i individuální přístup a ochotu paní Fixové zodpovědět mé dotazy a poskytnout mi cenné rady pro práci se synem i v domácím prostředí. Díky paní Fixové se syn zbavil nepříjemných pocitů z nesprávné výslovnosti a získal tak sebevědomí. Jsem nesmírně vděčná za její pomoc a mohu ji s čistým svědomím doporučit všem rodičům, kteří hledají pro své děti kvalitní a trpělivou logopedku. Děkuji Terezie S.

K paní Mgr. Fixové jsem se dostala se svým 10ti letým synem, se kterým jsem pět let navštěvovala jiné logopedické ambulance. . V té době jsem již ztrácela naději, že můj syn bude "normálně" mluvit, nicméně, již na první schůzce se Rostík naučil vyslovovat písmeno, které s minulou logopedkou bezúspěšně vyvozoval půl roku. Metoda paní Fixové je opravdu efektivní a jednoduchá, syn dělal velké pokroky a tak jsme po necelém roce mohli spolupráci ukončit. Paní Fixová je profesionál každým coulem, má opravdu lidský přístup a přirozenou autoritu. Děkujeme za vše! Lucie M.

 

Paní Mgr. Fixová je opravdu odborník v oboru logopedie. Její spolupráci se synem Honzíkem si nemohu vynachválit. Za relativně krátkou dobu mému synovi pomohla s výslovností od sykavek až po Ř. Má přirozený respekt u dětí a laskavé srdce. Velmi děkujeme za trpělivost a individuální přístup a doporučujeme dále. Reitingerovi

​Velmi si vážíme péče, kterou paní Fixová věnovala naší dceři. Věděla jsem, že je paní Fixová odborníkem, a že se dceři dostane nejlepší péče. A má vysoká očekávání byla zcela naplněna. Dnes s hrdostí a nádhernou výslovností u naší dcery ukončujeme spolupráci. Za vše velmi děkujeme, paní Fixovou každému doporučuji s čistým svědomím a přáním, aby se všem dětem dostalo zavčas tolik lidské a profesionální péče, tak jako to bylo u naší dcery. Děkujeme, s vděčností a vzpomínkami, Hadravovi

I já se připojuji s velkým poděkováním paní Fixové. Dostala jsem se k ní s dcerou na doporučení kamarádky, když jsem se nechtěla smířit s tím, že po zhruba třech letech docházky na "klasickou" logopedii výslovnost "R" u dcery už lepší nebude a že to tak někdy bývá a není už nic, co by nám mohli nabídnout. Paní Fixová pomohla. Nabídla jiný, vcelku jednoduchý přístup, který zafungoval, a to v relativně krátkém čase. Na spolupráci s paní Fixovou oceňuji od začátku jasně nastavená pravidla a současně vstřícný a milý přístup. Díky. Lenka.

Dobrý den, ráda bych se vyjádřila k přístupu p. Fixové. Neznám lepší!!! Docházela jsem s oběma syny a dnes mluví perfektně. Neskutečná profesionalita a nádherný lidský přístup k dětem...i k rodičům. Moc Vám děkujeme za vše. Z. Mitlehner.

My musíme moc poděkovat za velikou pomoc!
Dva roky jsme chodili ke "státní logopedce", vždy jsme velmi poctivě cvičili, ale vedlo to jen k veliké nechuti a trápení syna, při bohužel mizivém posunu vpřed. S přístupem paní Fixové najednou stačilo cvičit kraťounce (byť víckrát denně), ale syn už viděl, jak se posouvá, což mu samotnému dělalo radost. A nám obzvlášť. Bylo skvělé, že se syn už přestal logopedie bát, snad se i těšil ;) Nutno říct, že šlo téměř o všechny skupiny hlásek. Nastoupil do školy, před námi bylo ještě spousta práce, ale díky paní Fixové jsme ji zvládli svižně a po roce a půl jsme mohli skončit! Jsem Vám moc vděčná, paní Fixová!
S pozdravem Barbora Šedivá

Moc děkuji paní Fixové za spolupráci s mým synem Ondřejem. Vůbec jsem nečekala, že za tak krátkou dobu se Ondrášek naučí tolik písmenek správně vyslovovat. Úžasný a klidný přístup k dětem! Ještě jednou moc děkujeme! L. Bartošová.

Chtěl bych touto cestou paní logopedce poděkovat a zároveň povzbudit ostatní rodiče, pokud má některé z jejich dětí těžší logopedickou vadu. S paní logopedkou spolupracujeme řadu let - v odborné péči měla naše dva syny, nyní ji navštěvujeme i s naší dcerou. Ke všem dětem se vždy chovala velice hezky, takže je logopedická cvičení vždy bavila. Zároveň si dokáže udržet autoritu, což mimo jiné velice napomáhá rodičům při cvičení doma. Považuji ji za velkou odbornici (nejen) v oblasti logopedie, velice si jí vážím také jako člověka. Jsem si jistý, že i další klienti budou s odbornou péčí paní logopedky velice spokojeni. Bartošovi z Lišova

Moc děkujeme paní Fixové za hodiny logopedie. Je to úžasný člověk , svou práci dělá výborně a hlavně srdcem. Budete nám chybět a přejeme hezké prázdniny a spoustu spokojených dětiček a rodičů, jako jsme i my. Lexovi

Mnohokrát děkuji paní Miladě Fixové za její přístup a péči o mého syna. Moc nám pomohla. Paní Fixová má velké srdce a umí si k dětem najít cestu. Syn na logopedii chodil rád a udělal velké pokroky. Těžko se nám loučilo a ještě jednou moc děkujeme, jste náš anděl. L.CH.

Paní logopedku jsme navštěvovali cca 2,5 roku ( před tím státní logopedie bez výsledku ). Syn si paní logopedku zamiloval a proto i spolupráce byla radost a syn neměl problémy se připravovat na další návštěvy. Synovi chybělo plno hlásek a měl nastoupit do 1. třídy ( v době covidu, zápisy do školy se dělaly jen přes formulář odeslaný elektronicky). Paní logopedka nám doporučila odklad a poslala nás
do pedagogicko-psychologické porady, kde nám odklad výslovně doporučili. Teď jsme za to rádi. Syn před nástupem do 1. třídy díky paní Fixové už uměl vyslovovat všechny hlásky a nestyděl se mluvit. Paní logopedce děkujeme za laskavý přístup a velikou pomoc. Bude se nám stýskat. Prokopovi.

Bez paní logopedky by měl syn ve škole opravdu problémy. Po návštěvách paní Fixové se naučil krásně vyslovovat všechna písmena. Její zkušenosti a trpělivost jsou opravdu obdivuhodné. Děkujeme. Sojkovi.

K paní Mgr. Fixové jsem chodila na logopedi se svou dcerou 2,5 roku s velmi nesrozumitelnou mluvou. Dcera nyní krásně mluví - vyslovuje jednotlivá písmena. Paní učitelka ve škole jí velmi chválila, jak rychle doznala ve své řeči změny. Oproti ostatním dětem, které chodily k jiným logopedům, byla nejúspěšnější a nejrychlejší. Paní Fixová má vstřícný, empatický přístup k dětem a pro děti je velkou autoritou. Má také profesionální přístup a zkušenosti. Na každou hodinu logopedie jsme se obě dvě těšily. Děkujeme Vám, paní Fixová také za Vaše rady ohledně předškolní přípravy a mnoho dobrých rad do života. Byl to s Vámi hezký produktivně naplněný čas. Ať se Vám daří. Hrubá.

Na paní Mgr. Fixovou jsem dostala doporučení od kamarádky. Prý je skvělá. Měla pravdu. S dětmi to umí a s rodiči také 😊. Byla velkou oporou jak pro mě, tak pro našeho syna Jáchyma. Má opravdu citlivý přístup. Umí vzbudit respekt a přesto být laskavá. Velmi oceňuji také její odbornost. U syna pomohla odhalit vývojovou dysfázii a poradila jaké vyšetření podstoupit. Jáchym se pod jejím vedením výrazně zlepšil. Děkujeme za vše ✨Beritovi.

Děkujeme paní Fixové za skvěle odvedenou práci u mých dcer Terezky a Barborky. Je to skvělý pedagog s laskavým srdcem, trpělivostí a lidskostí, ví přesně, jak si děti získat a které "metody" na ně použít. Docházeli jsme sem přes 3 roky, holky vše dohnaly a bez problémů mohly nastoupit do první třídy a musím říct, že loučení s Vámi bylo hodně těžké a že nám návštěvy u Vás prostě tak trochu chybí. Holky se k Vám vždy těšily a nebraly to vůbec jako nějaký dril, ale učení se zábavnou formou s jejich oblíbenou paní "Jazýčkovou", jak si Vás samy pro sebe přejmenovaly. A to myslím mluví za vše. Ještě jednou za vše moc děkujeme a přejeme Vám spoustu dalších spokojených dětiček, Renata Jochová s Barborkou a Terezkou

Velké díky za čas, který jste věnovala našim synům Kryštůfkovi a Oliverkovi. Udělali obrovský pokrok, což jim i nám udělalo obrovskou radost🤩. Oceňujeme trpělivost a individuální přístup. S dětmi to umíte - pedagogicky i lidsky, oplýváte přirozenou autoritou. Z Vaší práce je cítit, že je zároveň Vaším koníčkem. Jste člověk na správném místě. Děkujeme❤️ Hanzalovi.

Paní Mgr. Fixová je úžasná dáma a člověk na svém místě. Logopedie pod jejím vedením je efektivní a účinná. Její přístup k dětem je perfektní, protože je zároveň laskavá, ale i vzbuzuje respekt. Určitě doporučujeme na 100%. Novotní.

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Fixové za citlivý lidský přístup, odborné vedení při nápravě řeči a velikou podporu. Přešli jsme k paní Fixové po půl ročním chození ke státem hrazené logopedce, kde se syn postupně stále více a více uzavíral do sebe. Díky tlaku okolí, bral svoji vadu řeči a jakoukoli malinkou chybku, jako jednu velkou životní prohru. Špatnou zkušeností má důvěra v logopedy tehdy nebyla příliš vysoká. Nyní po absolvování logopedie a dále pak předškolní přípravy je syn sebejistý v plnění úkolů, nebojí se dělat chyby a jeho řeč je skvělá. U paní Fixové nekončíme, pokračujeme s mladším synem a naši důvěru rozhodně má. Myslím, že název logopedické praxe paní Fixové "Nejenlogopedie" plně dosahuje svému názvu. Děkujeme Šaškovi.

Pani Mgr. Fixova je proste supr. Logopedii jsme absolvovali jiz s druhou dcerou. Krasnej pristup a nadhernej vysledek ve finale. Moc DEKUJEME! Malíkovi.

Jsem šťastná, že jsme dostali doporučení právě na paní Fixovou. Pouze její každotýdenní lekce logopedie vedly mého syna k pravidelnému trénování, které mu zabralo denně maximálně 5 minut. Paní logopedka je milá, ale zároveň respekt vzbuzující dáma, která opravdu ví, co a jak dělat, aby samy děti začaly chtít trénovat a hezky mluvit. I já jako rodič jsem až pod jejím vedením pochopila, jak důležitá je má spolupráce a každodenní krátké procvičování zadaných slovíček. Dnes mi zaslala nahrávky, jak syn mluvil, když jsme ji navštívili poprvé, po roce a nyní po dalším roce při ukončení... Bylo to úžasné poslechnout si ten rozdíl. Ještě jednou tedy děkuji paní magistře a jejímu profesionálními přístupu. M. Trejbalová.

Kristýnce v pěti letech stále nenaskakovaly hlásky R a Ř. K paní Fixové jsme dostali kladné doporučení od kamarádky. Už po prvním setkání s milou paní "Pastelkou" jak jí později Kristýnka začala říkat jsem věděla že jsme si vybrali správně. Díky ní jsem zjistila, že Kristýnka vyslovuje špatně i jiné hlásky, které jsem já sama jako chybné neslyšela a čekalo nás více práce než jsme si obě původně mysleli. Přesto jsme během třičtvrtě roku díky pravidelným návštěvám a vhodným cvičením , vše krásně dohnali a Kristýnka nastoupila do první třídy krásně rozmluvená. Během té doby, přes veškeré domácí cvičení, se pokaždé na setkání s "Pastelkou" těšila, což dokazovala i svými věnovanými namalovanými obrázky. Paní Fixová vždy vhodně motivovala, jak Kristýnku tak i mne jako rodiče. Touto cestou ještě jednou děkujeme za možnost chodit právě k Vám. Kateřina a Kristýnka.

K paní Fixové jsme se dostali, když bylo Andrejce 5 let. Andrejka má diagnostikovány opožděný vývoj řeči a vývojovou dysfázii. Do té doby jsme chodili na normální logopedii, kde nebyl žádný posun, spíše strach z další návštěvy, žádná podpora, doporučení, nic.. Pro mě jako pro matku, to byla noční můra. Když jsme přišli k paní Fixové, nastaly doslova zázraky ' jiná metoda, jiný přístup, trpělivost, každý týden návštěva. Teď Andrejka umí R i Ř. Absolvovala 1 třídu ,kdy nám bylo řečeno, že by její vadu skoro nezaznamenali. A to vše je zásluha paní Fixové. Andrejce se zvedlo sebevědomí a já jsem se uklidnila. Kéž by takových odborníků bylo víc. Děkujeme paní Fixové za její profesionální ale i lidský přístup. Edita Benešová s Andrejkou.

Děkujeme Vám za skvělou práci a úžasný přístup při hodinách logopedie, synovi velmi pomohly a vždy jsme se na tyto hodiny těšili. Syn udělal veliké pokroky a je báječně připraven na vstup do první třídy. Těžko se nám loučilo, vždy Vás budu doporučovat a chválit, moc děkujeme, M. Dean.

Paní Mgr. Fixové patří veliký dík za vše, co pro nás udělala. Je to odbornice s velkým srdcem, trpělivostí, obětavostí a laskavostí. Našemu synovi moc pomohla a dokázala si jej velmi rychle získat a zapůsobit tam, kde já jsem selhávala. Spoustu věcí jsem se od ní naučila i já (jen tu trpělivost budu muset více trénovat). Děkujeme za vše. Lukáš a Tereza Benešovi.

Práce paní Mgr.Fixové je výborně zorganizovaná, má systém, je efektivní, pokroky zaručeny (pokud poctivě spolupracujete, samozřejmě). Považuji za výhru, že jsme měli možnost ji navštěvovat a oba synové se zbavili zlozvyků a vad v řeči. Je nám líto, že už není důvod, abychom ji navštěvovali i nadále. Přejeme jí mnoho dalších úspěchů a děkujeme za vše, co nás naučila, P. Bergmannová

Na spolupráci s paní Fixovou oceňujeme zejména její schopnost silně nás motivovat k domácí přípravě a pomoci tak synovi s co nejefektivnějším zlepšením řeči. Má rozhodně naši plnou důvěru. Jirků.

Děkujeme, paní Fixová, za Váš profesionální a především lidský přístup. Všechna písmenka, která Davídek neuměl, se pod Vaším vedením, naučil velice rychle. Davídek mává a já přeji mnoho spokojených klientů a především zdraví. Pavlovcová.

Dobrý den, také bych se rád připojil ke chvále na paní Fixovou, která nám neuvěřitelně rychle a zábavnou formou usnadnila vstup Dominika do první třídy standartní základní školy. Dominik má diagnózu dětský autismus a v době nástupu k paní Fixové do logopedie téměř vůbec nekomunikoval. Paní Fixová si ale k němu velmi rychle našla cestu, získala jeho důvěru a Dominik začal brzy komunikovat. Dnes po čtyřech letech intenzivního cvičení Dominik navštěvuje třetí třídu ZŠ s asistentem a všechno úžasně zvládá. Byla jediná, která mi v těžké době rozhodování zda pro kluka normální ZŠ nebo speciální ZŠ byla schopna poradit a pomoci mi. Moc Vám za to paní Fixová děkuji a budu děkovat neustále, protože to co jste pro Dominika udělala bylo neuvěřitelné a já Vám to nikdy nezapomenu. Přejeme Vám s Dominikem všechno dobré a mnoho dalších takových profesních úspěchů. Jan a Dominik Zámečníkovi.

 

Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat paní Fixové za výjimečnou péči. Věnovala se nám dva roky a naší dcerce v oblasti logopedie velmi pomohla. Její metoda je doslova zázračná, okamžitě jsme pozorovali pokroky. Její milý a laskavý přístup (nejen) k dětem nám neustále dodával energii ke cvičení, a to i v době covidové epidemie, kdy se naše návštěvy přenesly do online prostředí a pokračovaly ve stejné intenzitě! I díky veliké ochotě paní Fixové vyučovat online, vstupovala dcera do druhého pololetí první třídy bez logopedických problémů. Takže ještě jednou díky za vše! Patří Vám veliká poklona!!!! Salajkovi

Paní Miladě Fixové VELIKÉ DÍKY za obě mé dětičky. Se starším synem jsme byli u více logopedů a bez výsledku. Až u paní Fixové jsme začali mít pokroky a to veliké. S dcerou jsme začaly rovnou u paní Fixové a tam nastal pokrok neskutečný. Obě dětičky měly diagnostikovanou vývojovou dysfázii. A dnes jsou premianti třídy. Moc vám paní Fixová děkuji za váš úžasný, profesionální a hlavně srdečný přístup. Šídláčci

 Už je to nějakou dobu co nemusíme chodit 1x týdně na kontrolu a denně trénovat, po třech letech máte najednou pocit, že vám v denním rozvrhu něco chybí . Způsob práce paní Fixové pomohl mému synovi naučit se mluvit tak,aby mu rozumělo i okolí a nejen já. Mě, jako mámě, velmi usnadnil přístup k "tréninku" řeči , protože jsme sice docházeli za výbornou logopedkou na klinickou logopedii, ale to bylo 1x za měsíc až 6 týdnů a vždycky nám toho nandali tolik, že jsem nevěděla kde začít. Takže týdenní frekvence s kontrolou a zpětnou vazbou byla super, věděla jsem, co děláme dobře a co je třeba opravit. Za sebe i synka mohu jen doporučit a ještě jednou Vám poděkovat, paní Fixová, že jsme to pod Vaším vedením zvládli. Eva Hejduková.

Děkujeme paní Mgr. Fixové za to, jak rychle a hlavně naprosto nenásilnou a zábavnou formou naučila naši dceru správně vyslovovat r a ř. V případě potřeby budeme paní Fixovou moc rádi navštěvovat i s mladším sourozencem. Andrea Kadlecová

Musím opakovat to, co píší ostatní: profesionalita, trpělivost, uvolněnost, lidskost, individuální péče, skvělé výsledky ...!
Paní Fixová, jste skvělá a moc Vám děkujeme ♥ ♥ ♥ Karolínka a Šárka Belešová

Tímto bych ráda ještě jednou poděkovala paní Mgr. Fixové za skvělý a vstřícný přístup k dceři a za to, že ji naučila správně vyslovovat ř. Moc děkujeme za Váš čas a všem doporučujeme Karolínka a Iva Pouzarovi

S dcerou jsem chodila ke klinické logopedce od 3,5 let věku, kvůli opožděnému vývoji řeči. Dcera se postupně hodně vylepšila ve slovní zásobě, ale výslovnost stále zaostávala. Bohužel frekvence návštěv u klinického logopeda byla cca 1x za 5 týdnů a vytoužená hláska R, která dceru hodně trápila i ohledně jejího sebevědomí ve vyjadřování, byla stále v nedohlednu. A tak když se blížil dceřin nástup do školy, začala jsem pátrat, jaký jiný přístup by dceři pomohl. Známá mi doporučila paní Fixovou. Přišly jsme k ní s tím, že dcera dosud neumí R, Ř. Paní Fixová nás tzv. vrátila o krok zpět a začala s dcerou cvičit sykavky, které sice dcera uměla vytvořit, ale nepoužívala je v běžné řeči. Její prognóza se naplnila - ještě než jsme začali cvičit vlastní R, začalo jí pomalu samo naskakovat. Když jsme po necelém roce spolupráci s paní Fixovou ukončovali, dcera již vyslovovala - až na drobné nedostatky - všechny hlásky v pořádku. Moc děkujeme! Šádková.

Jsem ze spolupráce s paní Fixovou tak nadšená, že to ani neumím popsat. Syn udělal během roku neskutečný pokrok. Naučil se 8 písmen. U předchozí logopedky za rok udělal jedno a ještě cvičení bylo noční můrou pro mě i pro něho. Jedinečný přístup paní Fixové je nad zlato. Chtěla bych jí poděkovat i za to, že se ujala i mé dcerky (12 let), která měla problémy se sykavkami. Moc a moc děkujeme. Vondrovi

Nejlepší rozhodnutí zvolit právě Vás, paní Fixová. Moc a moc děkujeme Tadeášek a Jitka H.

Individuální přístup a trpělivá péče se zapojením humoru. To přesně našeho syna chytlo tak, že na logopedii k paní magistře Fixové chodí moc rád a každý týden vidíme velké pokroky. Velmi oceňuji i možnost navštívit speciální tematické semináře, které rodičům v mnohém otevřou oči a napomůžou k větší pohodě v rodině. Palová.

Tímto krátkým sdělením bych chtěla velmi poděkovat paní Mgr. Fixové za její vstřícnost, empatii, profesionalitu a lidskost. Její hodiny logopedie byly vždy precizně a systematicky připravené a moje dcera Julinka se na ně vždy těšila. Paní Mgr. Fixová si umí dítě získat a ono je poté ochotné s ní bez problému spolupracovat. Přeji všem dětičkám, které potřebují logopedii, aby se dostaly právě k paní Mgr. Fixové. Vřele doporučujeme a ještě jednou moc děkujeme, Lidka a Julinka.

Máme dva syny, Zdendu a Vítka. U obou byla diagnostikována vývojová dysfázie. Obzvlášť starší Zdeněk měl velké problémy s výslovností, nebylo mu téměř rozumět. V jeho šesti letech nám klinická logopedka navrhovala umístit Zdeňka do internátní školy pro děti s vážnými logopedickými poruchami. Něco takového bylo pro nás nepředstavitelné. Naštěstí v té době jsem dostala doporučení na Mgr. Fixovou. K paní Fixové jsme docházeli šest let. Za tu dobu jsme si vytvořili srdečný vztah, kluci se na každé sezení těšili a nepamatuji si, že by kdy odmlouvali, že nebudou procvičovat. Dnes není poznat, s jakými problémy se kluci kdysi potýkali. Tímto bych chtěla paní Fixové ještě jednou poděkovat za její pomoc a péči. S. Špinarová

Touto cestou bychom rádi poděkovali Mgr. Fixové, která našeho syna naučila správně vyslovovat r a ř. Při poslechu nahrávek mi ukápla slza, jak jsme to krásně zvládli ještě před nástupem do 1. třídy. Moc děkujeme za Váš čas a Váš unikátní přístup. Vřele doporučujeme! Křenkovi

Těmito řádkami bych chtěla moc poděkovat dle syna "naší paní povídačce". To, jak rychle syn zvládl problémová písmenka, bylo neuvěřitelné. Každá hodina u paní Fixové byl obrovský pokrok. Oba jsme se na hodiny logopedie moc těšili, atmosféra byla vždy uvolňující, bez stresu a vždy jsme se něčemu zasmáli. Rok a půl byla paní Fixová součástí našich životů. Loučení bylo velmi těžké.
Budeme na Vás vždy velmi rádi vzpomínat. Lucie a Domík

Tímto bych chtěla poděkovat paní Fixové, za skvělý a profesionální přístup. Za velmi krátkou dobu, dokázala s mým synem dohnat všechny resty, které se na jiné logopedii zdály jako neřešitelné. Paní Fixovou mohu jen doporučit. Moc děkujeme L. Králíková

U paní logopedky jsme zřejmě trhli rekord v návštěvnosti, 4 roky pravidelného docházení již něco znamenají.
Paní Fixová je výborná odbornice a skvělý člověk, nakonec jsme se synem oba odcházeli s pocitem, že končí něco, co se vlastně stalo součástí našeho života a je nám to líto. U syna bylo a ještě bude vše na dlouhou trať, ale paní Fixová nám opravdu moc pomohla a my jí za to děkujeme. Kovářovi

Moc děkujeme paní Mgr. Fixové, která naučila Šári ve velmi krátké době říkat "r". Několik let jsme navštěvovaly jiné zařízení, ale bez úspěchu. K paní magistře jsme chodily moc rády a vždy byla velmi příjemná a skvělá profesionálka. Všem mohu upřímně doporučit. Lucka a Šárka Dvořákovi

Děkujeme moc paní Fixové za parádní přístup a pomoc našemu Martínkovi, kterému moc pomohla a dnes již ukončil lekce které již nejsou potřeba. Bez její odborné pomoci by jsme to určitě nezvládli...Ještě jednou moc děkujeme a všem vřele doporučujeme, rodina Dvořákova

Tento týden jsem měla neskutečnou radost z toho, že naše Jani umí vše říci, tak jak má, ale na druhou stranu i smutek z toho, že naše pravidelná sezení končí. Obě dvě děti Peťu i Jani, jste dokázala motivovat k tomu, aby sami se sebou začali pracovat a chtěli se zdokonalovat ve vyjadřování, naučili se naslouchat a vyjadřovat se. I když každý jiný, oba se nakonec naučili pod Vaším vedením správnou výslovnost i artikulaci. Děkuji za individuální a empatický přístup. Jsem ráda, že jsem nakonec dala na svojí intuici a děti přivedla k Vám. Třeba, když už teď oba umí vše říci, se z Peti stane jednou v životě Youtuber a z Janičky zpívající malířka. Přeji všem, aby měli to štěstí a dostali se k Vám, pokud budou potřebovat v této oblasti pomoci. Doufám, že se také nebudete zlobit, že rozdávám Váš kontakt, když si myslím, že je to potřeba. Přeji Vám hlavně zdraví, abyste mohla, co nejdéle pomáhat tak, jako teď. Budeme na Vás vzpomínat s úsměvem (sešitek se slovíčky a smajlíky má u nás svoje čestné místo  ). Petra, Peťa a Jani Želiborovi

Na paní Mgr.Fixovou jsem se obrátila, kvůli tomu, že syn byl předškolák a neuměl opravdu spoustu hlásek. Přesně za rok se s její pomocí naučil úplně všechny včetně Ř (a to jsem ani nedoufala, že to od něj někdy uslyším). Díky tomu jsem synovi ani nedala odklad do školy a to jsem o odkladu byla přesvědčená, že s tím jak mluví prostě nemůže nastoupit do školy (i když v ostatních věcech byl šikovný). Když už jsem slyšela ty jednotlivé úspěchy, které syn krok za krokem dělal, tak už okolo Vánoc (na logopedii nastoupil na konci září) jsem věděla, že do školy nastoupí. V září nastoupil do školy, dopilovali jsme Ř a dnes mluví úplně nádherně. Nikdy nepřestanu být paní Fixové vděčná, za její přístup a metody, které používá. Osud si s námi pohrává a nikdy nevíme přesný důvod toho proč se co děje, ale opravdu vše má svůj smysl, např. já jsem si musela nechat operovat koleno, abych mohla "narazit" na tak báječnou logopedii, pokud to paní Fixová čtete, tak víte o čem mluvím  Ještě jednou veliké díky za všechno a budeme na Vás mooooc vzpomínat a kdybych nevěděla kolik malých klientů máte, tak Vás doporučím půl školce, ve které pracuji. Kéž by tak schopných pedagogů jako jste vy bylo více. Moc Vás zdravíme Nela a Maxík

Jen těžko se slovy vyjádří jak moc si vážím služeb paní Mgr. Fixové. Nejen, že syna naučila během velice krátké doby správně vyslovovat. Ale dokázala být především empatická a citlivá k našemu těžšímu období, které nás v průběhu docházky potkalo. Byla pro mě a mého syna oázou klidu a míru. Syn se vždy na hodinu těšil a byl rád i za čas, kdy si mohl s Mgr. Fixovou popovídat sám. Pro mě je právě To, známka naprostého souznění. Nesmírně si Vás vážím paní Fixová a přála bych si, aby více lidí bylo tam, kde mají být, tedy na správném místě jako jste právě Vy. Máme Vás v srdci ❤ Tereza a Edík občas i Artík 😄

Děkujeme paní Fixové, za její výbornou práci. Velice oceňuji pravidelné schůzky, které nás "donutily" poctivě trénovat a hlavně krásný přístup, kdy ví, co od dítěte chce a dokáže mu to vysvětlit. Návštěvy nám pomohly nejen v doučení hlásek, které Filípkovi nešly, ale také v tom, že jsme se naučili, společně se učit a to se nám moc hodí do školy. Hezké dny přejí Hanka a Filípek Lexovi

Tímto bych chtěla moc podekovat paní magistře Fixové za to ,jak krásně, rychle a kvalitně naučila mluvit našeho syna. Její přístup je profesionální a je to člověk na správném místě. Mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkujeme a vzpomínáme na skvělou paní logopedku, jak říká nás syn. Nováková

 Tímto děkuji paní magistře Fixové za její profesionální přístup a skvělé lekce, které měly velmi efektivní výsledek. Po zkušenosti z minulých let, kdy jsem docházela s dcerou jsem ji oslovila i se synem. A opravdu mohu jen doporučit 👍. Ještě jednou Vám moc děkujeme. Lávičkovi.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní magistře Fixové za její péči, skvělý přístup, ochotu a intenzitu, se kterou se dětem věnuje. Její výuka je naprosto skvělá, byli jsme nadšeni. Syn se během pár měsíců naučil vše co potřeboval a na lekce se těšil. Moc děkujeme Matyáš a Karolína Janošťákovi

Naprostá spokojenost, krásný přístup k dětem i rodičům, mohu jen doporučit. Paní Fixová je člověk na správném místě. Ještě jednou děkujeme za velmi trpělivý přístup k synovi Damianovi. Paní Fixová je pro syna „mluvící teta, která u nás může spát“. Na každé setkání se syn těšil. Domácí cvičení dělal s radostí (sám slyšel, jak se zlepšuje). Děkuju za krásný, laskavý profesionální přístup, ve kterém se odráží hluboká zkušenost. Paní Fixová příjemně překvapila svojí pozornou přítomností, krásnou prací se slovy a vedením dítěte k pozornosti. Líbilo se mi procvičování a jeho délka, syn měl moc rád básničky. Ještě jednou moc díky za hezké lidské setkání. Erika a Ondra

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní magistře Fixové. Syn k ní přešel od jiné logopedky na základě několika doporučení mých kolegů z práce. Na první pohled byl patrný výrazný rozdíl jak v organizaci výuky tak v přístupu k dětem. Velmi brzy byly vidět velké posuny v mluvení. Syna logopedie bavila. Paní Fixová se velmi přizpůsobí individualitě dítěte, výuka postupovala vždy systematicky a syn nikdy nedostal k procvičování slovíčka, se kterými by si neporadil. A jako velký bonus díky zlepšující se výslovnosti se syn zlepšoval i v českém jazyce a čtení. Dostali jsme také velmi cenné rady jak se efektivně učit. Paralelně jsme díky paní Fixové řešili ve škole IVP. I s tímto tématem jsem mohla přijít pro radu. Na závěr bych chtěla znovu moc poděkovat za trpělivost, laskavost a péči, kterou nám věnovala. M. Vastlová a David 

Spolupráci s paní Fixovou můžeme jen doporučit. Z našeho pohledu se v ní skvěle snoubí laskavost a důslednost. Osvědčily se nám časté návštěvy, staly se pro syna bezproblémovou rutinou. Rychle jsme dělali pokroky. Díky paní Fixové je náš klouček lépe připraven na nové výzvy spojené se vstupem do školy. Děkujeme a bylo nám velikou ctí! Dušákovi

Logopedii jsme navštěvovali se synem 1x týdně, je důležité každý den trénovat i doma. Paní Fixová má velmi přesnou metodiku výuky, pokud vše rodiče s dětmi dodržují jak mají, výsledky se dostaví velmi rychle. Z metodiky paní Fixové je znát, jak velké zkušenosti má. Je to naprostý profík a spolupráci s ní můžeme každému doporučit. Pro děti, které se potýkají s nedokonalou výslovností, je to obrovské zlepšení kvality života. Moc děkujeme za naprosto profesionální přístup. Z. Příborská.

Moc děkujeme... Paní Fixová je úplně nejlepší, vážím si její práci, rady i trpělivost. Dcera se naučila za 4 měsíce správně vyslovovat S, C a absolvovala i předškolní přípravu. Samozřejmě je důležité se dítěti věnovat i doma a trénovat. Malá je pořád nadšená a na p. Fixovou často vzpomíná, ještě by k ní ráda chodila, ale už není s čím 🙂 Děkujeme, Voberovi.

K paní Mgr. Fixové jsme se synem (6let) docházeli, protože neuměl říkat r a ř. Za cca 7 měsíců jsme s její pomocí logopedické nedostatky vyřešili (nejen r a ř, ale i další "drobnosti", které jsem sama nepoznala). Frekvence návštěv byla většinou týdenní, delší termíny během prázdnin. Četnost lekcí mi vyhovovala, protože se při kontrole po týdnu může dříve opravit případný chybný nácvik výslovnosti doma, než když se dochází např. po měsíci. Byli jsme celkově velmi spokojení, především díky osobnímu přístupu paní Fixové. Syn se na lekce těšil a spolupracoval. Oceňuji také flexibilitu - operativní přesuny termínů, online kontakt. Děkujeme a přejeme další spokojené klienty. Větrovcovi.

Náš syn udělal negativní zkušenost se státní logopedií, a tak se zpočátku k paní Fixové bál. Její vstřícný a chápavý přístup však veškeré obavy brzy rozptýlil, navíc se paní Fixové podařilo u syna vzbudit o logopedii živý zájem. Během čtrnácti měsíců, kdy docházel na sezení každý týden, se naučil r i ř, stejně jako zvládl správnou výslovnost sykavek. Metody paní Fixové se ukázaly jako účinné, i když vyžadovaly každodenní úsilí z naší i synovy strany. Chtěli bychom proto paní Fixové ještě jednou moc poděkovat a s klidným srdcem ji můžeme doporučit každému, kdo logopedickou pomoc potřebuje. Pražákovi

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala paní Fixové za její odborný, milý a empatický přístup. Na pravidelné konzultace jsem docházela s dcerou a později i se synem. Poctivě jsme trénovali a výsledky se dostavily po krátké době. Děti si paní Fixová umí získat a namotivovat je. Za vše děkujeme! I.F.

Chtěla bych poděkovat paní učitelce za vše. Za lidský přístup, neuvěřitelnou profesionalitu, snahu, pochopení, milý úsměv. Chodili jsme se synem dva roky ke "státní" logopedce, posun takřka žádný. Paní Fixová ho naučila vše. Hned první lekci mu naskočilo R, s kterým se trápil tak dlouho. Sykavky, L, Ř, nádhera. Paní Fixová, budete nám chybět  Velké díky za to. Štěpánka Tvrzníková

 

Tento týden byla Terezka na poslední lekci. Je mi až líto, že už k paní Fixové nebudeme chodit. Její přístup a empatické jednání nás motivovalo k pravidelnému snažení. A i když to nebylo vždy jednoduché, vše se dcera nakonec velmi dobře naučila. Moc děkujeme. Pískovi

Setkání s paní Mgr. Miladou Fixovou pro mě a moje děti – postupně se u ní vystřídaly tři – bylo naprosto zásadní ba přímo osudové. Máme ji všichni moc rádi a moc si jí vážíme. Pomohla nám všem nejen s výslovností😊, za což jí budu vždy velmi vděčná. To, co pro nás před setkáním s ní znamenalo velký problém bylo najednou o mnoho lepší a jednodušší. S noblesou a profesionalitou jí vlastní mým dětem velice zpříjemnila dětství a ony o ní mluví vždy s láskou a respektem. Všechny k ní chodily moc rády a těšily se tam. Paní Milada Fixová disponuje vskutku jedinečným kouzlem a opravdu vzácnou osobností. Moc děkujeme! Veronika, Jakub, Eliška a Tobiáš Kubouškovi

"Se synem jsme nejprve navštěvovali „klasickou“ logopedickou poradnu. Skoro 2 roky jsme neustále poslouchali „to přijde, to naskočí“. Bohužel nic nenaskočilo a tak jsem se rozhodla pro změnu. Začali jsme navštěvovat kurzy paní Fixové, která vyučuje logopedii trochu jiným způsobem, než jsme byli zvyklí. A musím říct, že to synovi rozhodně prospělo. Postupem času došlo ke zlepšení a to díky pouhému opakování pár slovíček, které jsme na každé lekci obdrželi k procvičování. Rozhodně paní Fixovou mohu doporučit. Je to odborník na svém místě. Díky jejímu stylu výuky se můj syn výrazně zlepšil. Moc nám pomohla a za to jí patří velký dík. Ještě jednou děkujeme za vše. Přeji Vám krásné svátky a mnoho úspěchů v nadcházejícím roce. Iva Bílková

Služeb paní Fixové jsme využívali poměrně dlouho. Velice nám pomohla nejen co se týče problémů s výslovností. Po několika úskalí a častém hledání nových cest nás navedla na pravděpodobnou diagnózu, později lékařsky ověřenou a velice nám pomohla v tom, jak vývojové anomálie našeho dítěte řešit. Bez ní bychom nevěděli, jak postupovat, která vyšetření podniknout atd. Toto všechno velice napomohlo začlenění našeho dítěte do standardního dětského kolektivu v základní škole. Děkujeme moc za všechno! Faltýnkovi.

K paní magistře Fixové jsme začali docházet, když byli Vojtíkovi 4 roky. Nepoužíval R a Ř, špatně vyslovoval C, S, Z a L (mezizubní sigmatismus). Během jednoho roku, pod vedením paní Fixové, se hravě naučil všechna tato písmena vyslovovat. Sám si připravoval sešit se slovíčky a těšil se, že když se všechno pěkně naučí bude jednička, hvězdička a bonbónek. Paní Fixová, děkujeme za Vaši péči, za Váš přístup, tak laskavý, citlivý, motivující, jedinečný. Čalounovi

Chtěla bych ocenit individuální a vstřícný přístup paní Fixové ke každému dítěti. Alička potřebovala pozvolné tempo náprav jednotlivých hlásek a ne napravovat vše najednou, jak tomu bylo u klinické logopedky. Také pravidelné a časté návštěvy jsou lepší, rodič má kontrolu, že vše cvičí správně. Takže za nás palec nahoru! Děkujeme Šíchovi

Ráda bych se připojila ke chvále na paní Fixovou, která jako naše poslední záchrana naučila dceru R a Ř. Osobně bych nejvíce vyzvedla její přístup k dětem, Linda měla problémy s přijetím předchozích logopedek a byla již dost zrazená, ale pí. Fixová si ji tak získala, že když jsme byli na poslední hodině, dcerka plakala, že už za ní nebude moc chodit. Samozřejmě i její metoda je fantastická a divím se, proč se dosud nepoužívá i v klinické logopedii, když má tak rychlé výsledky. Moc děkuji a těší mě, že jsem Vás poznala. M. Zedníková

Chci poděkovat paní magistře za jejích úžasný přístup! Dřív jsme navštěvovali klinickou logopedii a výsledek byl 0. Navštívila jsem paní Fixovou na základě doporučení a díky ní a její technice učení a vedení se syn (6let) opravil v ráčkovaní za 1,5 měsíce. Následně jsme začali pracovat s druhým synem (4,5 let) a oprava ráčkovaní byla po 3 týdnech. Teď nadále navštěvuje paní magistru tatínek (36) a dělá velké pokroky. Paní Fixová se mu přizpůsobila i co se týče časového vytížení a komunikuji spolu přes Skype. Chtěla bych říct Vám všem, kdo hledáte způsob jak pomoc svým dětem nebo sobě nebo svým blízkým, že rozdíl mezi paní Fixovou a zbytkem je ten, že ona PŘESNE VÍ JAK-KDY-JAK DLOUHO! NEMÁ JEDEN MODEL, ALE VNÍMA SVÉHO KLIENTA A NÁSLEDNĚ ZVOLÍ POSTUP a to je ten zásadní rozdíl od všech ostatních. Z. Babková.

Chtěli bychom moc poděkovat paní Fixové, že našeho syna Tomíka během 1,5 roku naučila spoustu špatně vyslovovaných písmenek. Začali jsme písmenkem k a postupně se syn naučil l, š, ž, s, r a ř... A nejen to, naučil se lépe komunikovat s lidmi.. Děkujeme moc, paní Fixové je ve svém oboru opravdu profesionál. Interholcová Lenka.

Tímto bych ráda poděkovala paní Fixové za její báječný a vřelý přístup, díky kterému se dcera naučila správně vyslovovat špatně naučené a řadu let fixované ř, r a také l. Přestože to jednu dobu vypadalo beznadějně, nakonec jen díky paní Fixové vše zvládla. Ještě jednou moc děkuji za její trpělivost a snahu hledat nové cesty, jak vše překonat a zvládnout. E. Vortelová

Syn Filip navštěvoval logopedii u Mgr. Fixové necelých 1,5 roku. Za tak krátkou dobu se naučil správně vyslovovat - před tím pro něj nevyslovitelné hlásky : Č, Š, Ž, C, Z, S, Š, L, R, Ř. Jemu i mně vyhovovalo pravidelné TÝDENNÍ sezení, zvykli jsme si na denní rutinu každodenního cvičení, které přinášelo rychlé výsledky a společnou radost (mohu porovnávat s klinickou logopedií, kam chodil můj druhý syn dva roky před tím, sezení 1x 3-4 týdny, člověk je ponechán osudu, bez kontroly, korigování až po měsíci...). Paní Fixová to s dětmi neuvěřitelně umí, má velký respekt, je přísná a zároveň vlídná. Ideální pedagog. Syn hlavně díky ní zvládnul na jedničku zápis do ZŠ a hlavně: konečně správně vyslovuje. Moc děkuji a DOPORUČUJI !!! Petra Tomšů.

Dobrý den, nemůžu jinak, než paní Fixovou chválit, chválit, chválit. Po neúspěšných letech u jiné logopedky, spolupráce s paní Fixovou donesla kýžené ovoce. Syn měl problémy se sykavkami ,špatně vyslovoval Ř a R neuměl vůbec. Po necelém roce umí všechno. Jsme jí moc vděční. Děkujeme, Grossovi.

Dobrý den, velmi ráda se přidávám s pozitivním hodnocením práce p. Fixové. Díky spolupráci s ní se nám podařil u dcery odbourat mezizubní sigmatismus. Do ordinace nepřicházíte s pocitem, že jste další v řadě...k dítěti přistupuje s individuální péčí, dokáže dítě nadchnout, pochválit, nenuceně jej vybičuje k pozornosti....Doporučujeme Vás/Vaši práci kudy chodíme . S díky za laskavou péči a s úctou A+R Bínovi

Pěkný den, paní Fixová je profesionál s velkým srdcem, bylo nám ctí k ní přes rok chodit na logopedii. Pevná, motivující, srdečná, chápající. Dcera Štěpánka, na začátku 5 a půl, v její péči rozkvetla, a to nejen z pohledu správné výslovnosti hlásek r,ř,š,ž,č.I my rodiče jsme dostali cenné rady. Děkujeme za vše. S úctou Jindra a Štěpánka Kadlecová.

Dobrý den, logopedii paní Fixové mohu jen doporučit. Chodily k ní postupně obě mé děti. S paní Fixovou zvládly nejen vyslovovat písmenka, která jim dříve nešla, ale podařilo se nám díky ní odbourat i zlozvyky při nesprávném vyslovování. Rozhodně pravidelné týdenní setkávání a cvičení 3x denně měly úspěch a já mohu paní logopedku Fixovou jen doporučit. Celá rodina moc děkujeme za profesionální a vřelý přístup k dětem a rady i nám rodičům. Úspěšný rok 2018 přejí Ríša, Viktorka, Eva a Libor Semančíkovi.

Vážená paní Fixová , ještě jednou bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za to , že jste mého syna naučila vyslovovat R. Asi tak po 2 letém chození na státní logopedii jsem ztrácela naději , že se to někdy naučíme . No a k Vám stačilo chodit ani ne celý rok .Ještě jednou Vám moc a moc děkuji i za syna p. Fixová . Kotnourovi.

K paní Mgr. Fixové jsme chodili pouhý rok a 2 měsíce a díky ní se náš syn naučil všechny sykavky a R, Ř. Paní Mgr. Fixová pomohla našemu synovi i s přípravou na základní školu, kde se mu velmi daří, což je i její zásluha. Zkrátka paní Mgr. Fixová je velký profesionál a bylo nám ctí, že jsme k ní mohli chodit. Našeho syna skvěle motivovala a našemu synovi i nám moc pomohla. Bez přehánění lze říci, že paní Mgr. Fixová je nenahraditelná. Děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! Paulíkovi

Milá paní Fixová, děkujeme Vám za skvělou logopedickou péči u našich holčiček. Váš přístup k dětem i k dospělým navozuje u Vás v "logopedně" příjemnou atmosféru. A tak se logopedie vlastně stala (pro holky) i pro mě příjemným středečním posezením a popovídáním. A tak teď, když už měsíc nechodíme, nám připadá, že nám "ten zábavný kroužek" vlastně chybí. Děkujeme za profesionální přístup, motivaci, rady, povzbuzení a hlavně za naučení krásné výslovnosti všech hlásek. Přejeme Vám stále hodně elánu a doporučujeme všem, kteří chtějí vzpomínat na logopedii svého dítěte s pohodou a láskou. Tomášovi a Votrubovi

Dobrý den, logopedii u paní Fixové vřele doporučujeme. Nám rodičům podrobně vysvětlila, jak máme se synem cvičit, a svým úžasným přístupem syna motivovala tak, že se doma sám hlásil o cvičení. Hlásky L a R a dopilování D, T a N jsme zvládli za 5 měsíců. Moc děkujeme. Mendlíkovi.

Chtěla bych poděkovat paní Mgr. Fixové za profesionální a opravdu lidský přístup. Nehledě na to, že mluvíme v rodině dvěma jazyky, náš starší syn se naučil velmi rychle L, R a Ř a mohl bez obav jít do první třidy. Moc děkujeme a doporučujeme i dalším rodičům. J. Anisimkova a Saša

Paní Fixové bych chtěla poděkovat za našeho Martina. Dekujeme za to, že jste se nám věnovala. Dekuji za to, že jste. Jste naším andělem s velikým srdcem. Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených rodičů a dětí jako jsme my. Dekuji ze jste byla s námi. Vojčová.

Velice děkuji paní Mgr. Fixové za profesionální, ale zároveň i velice přívětivý a lidský přístup. S dcerkou jsme začaly docházet po mnoha letech strávených trápením se po různých logopedických institucích. Nyní dcerka díky paní Mgr. Fixové mluví správně a jsme šťastné. Děkuji Vám. Lenka Humpálová.

Na logopedii k paní magistře Fixové jsem s dcerami začala dojíždět na podzim poté, co mi došlo, že návštěvy klinické logopedky v MŠ jednou za měsíc nevedou k žádnému výsledku. Nyní se budeme loučit, dcery pod vedením paní magistry zvládly úskalí české výslovnosti za cca 6 měsíců, což považuji za menší zázrak. S velkými díky doporučuji dál! Klára Čechová

Chtěla bych velice poděkovat paní Mgr. Fixové. Dcera měla velké problémy s řečí. Začala jsem s dcerou docházet na klinickou logopedii, kterou jsem s dcerou navštěvovala téměř dva roky a výsledky nic moc. Hlavně Ď, Ť, Ň - to byla katastrofa. Po roční docházce jsem se ptala logopedky, zda by bylo dobré docházet na soukromé doučování. Bylo mi řečeno, že jsou to zbytečně vyhozené peníze, ale nejsou!!!!! Když jsem viděla pokroky u paní Fixové, na klinickou logopedii jsem přestala docházet. Po dvou letech jsem úspěšně ukončila s dcerou docházku a že těch písmenek na učení bylo opravdu hodně. Jinak bych chtěla velice pochválit mého manžela, jelikož se díky paní Fixové, ve 36 letech naučil písmeno Ř. Vřele doporučuji. Na klinickou logopedii bych už nikdy nešla! Lucie Bednářová.

Milá paní Fixová, děkuji za Váš láskyplný, citlivý , chápající, trpělivý a profesionální přístup k Jiříkovi, který s Vaší péčí precizně zvládl výslovnost zpočátku pro něj problematického r/ř. Jsem opravdu moc ráda, že jsme měli to štěstí jít velmi důležitý kus životní cesty s Vámi. Pro nás to totiž opravdu nebylo jen o logopedii, ale celkově o tom, jak ladně a sebevědomě překonávat překážky. I pro mě osobně jste velkou inspirací! DĚKUJI, všem vřele doporučuji! Hanka Machová.

Paní Fixová, jsem moc ráda, že jste nás provázela posledních dva a půl roku při překonávání nástrah výslovnosti mnohých hlásek, za profesionální a citlivý přístup, motivaci, důslednost a láskyplnou podporu. Z Emičky, které jsme doma často nerozuměli, vyrostla prvňačka, která se nebojí R ani Ř. A že to nebyl vždycky jednoduchý boj.  Velké DÍKY!! Kudy chodím, tudy šířím chválu a vřele doporučuji vaše (nejen) logopedické služby. Pavlína Novotná

Chtěla bych moc moc poděkovat paní Mgr. Fixové za skvělou práci se starším synem, který se tam naučil, nejen písmenko Ř, ale také C,S,Z....a určitě všude a všem doporučím. Syn se naučil během krátké doby všechna písmenka a je mu moc líto, že už nebude jezdit na svou "LOGOPEDKU"...Také bych chtěla doporučit semináře od paní Fixové...Moc moc ještě jednou děkuji. Malechová Denisa

Tímto bych chtěla moc poděkovat paní Fixové za opravdu nadstandardní pomoc s mým synem. S trpělivostí a s láskou nám pomohla se vším, co jsme potřebovali řešit. Hlavně se školou, její semináře nám hodně zjednodušili začátky a psaní úkolů. V logopedii jsem oceňovala její osobitý přístup, vždy si věděla rady, jak na dítě, uměla ho motivovat a opravdu měla pochopení. Je vidět, že má děti ráda a ke každému přistupuje opravdu s péčí a jedinečností. Vřele doporučuji její seminář Rodič a dítě, cenné rady jsou nad zlato a s dětmi je pořád co řešit, o tomto přístupu jsem se nikde nedočetla a moc děkuji za osobní zkušenosti a příklady. Ještě jednou za vše děkuji, je vidět, že andělé nemusí mít křídla.

Paní Mgr. Fixovou jsem doporučovala, doporučuji a doporučovat budu dále, protože takové pokroky, jaké udělala s našimi syny, to není samo sebou. Oba měli dost závažné logopedické vady a paní Fixová je dokázala perfektně "rozmluvit" a odstranit špatné návyky v řeči. Včera jsme zakončili docházku k paní Fixové i s mladším synem a oba naši kluci umí perfektně vyslovovat všechna písmena. Starší syn neuměl L,C,S,Z,R, "šlapal si" na jazyk a různě ho kroutil. Během roku a půl u paní Fixové mluvil perfektně. Mladší syn kromě logopedie (stejné vady jako starší), docházel i na předškolní přípravu. Pokroky jsem viděla sama. Největší radost jsem měla na znovu zápisu na ZŠ, kde byl pochválen. Oproti loňsku velký rozdíl, zvládl to s přehledem. A začátek školního roku zatím zvládá úplně plynule, dělají v podstatě to, co nacvičoval s paní učitelkou na přípravě. Vše je zásluhou paní Fixové, jejích postupů, metod a přístupu. Je přísná, ale zároveň nešetří pochvalou, což je nejen pro děti hodně příjemné. Slyšet od ní, že je vaše dítě šikovné, že se snaží, že se nebojí nových věcí...to je jako balzám pro uši. Zároveň pak bez zaváhání "zažaluje", že dneska to teda se soustředěním u našeho studenta bylo na štíru. Od ní si vážím obojího, jak pochvaly tak stížnosti, protože vím, že je člověk na svém místě a moc dobře ví, o čem mluví... Děkuji a nelituji (rozhodně naopak) našeho rozhodnutí svěřit kluky do jejích rukou. Pro srovnání - syn našich známých začal chodit téměř zároveň s naším starším synem na klasickou státní logopedii a doteď neumí vyslovit tu jedinou hlásku R, kvůli které tam začali jezdit. My za tu dobu (3,5roku) máme "rozmluvené" obě děti. VELKÝ DÍK PANÍ FIXOVÁ. Lenka Nováková.

Ahoj, k paní Miladě Fixové jsem nastoupila v únoru, protože jsem neuměla pořádně mluvit a občas mi někdo nerozuměl. Hlavně mi nešla výslovnost K,Ž,Z,R,Ř.. Dnes již mi všichni rozumí a to jen díky paní Miladě, která mě svým přístupem, laskavostí a zároveň přísností připravila do dalšího života. Všem dětem a také dospělým vřele doporučuji. S láskou Emma Krausová (4)

Vřele doporučuji paní Fixovou všem rodičům a jejich dětem! Mé dva syny (11 a 8), kteří doposud žili v cizině a než přijeli do ČR, tak z 90% mluvili jen anglicky, naučila během neuvěřitelných 3 měsíců krásně vyslovovat r i ř. Mockrát dekujeme za vaši péči  K. Hargraves

Po neúspěšné návštěvě "normálního logopeda" jsme začali chodit k paní Fixové na logopedii i školní přípravu. Vyplatí se připlatit si za odborný, individuální a milý přístup. I přesto, že jsme začali pozdě, syn vše dohnal a péči jsme mohli nyní ukončit. Děkujeme a doporučujeme. Tóthová

Čas je to co nám v dnešní uspěchané době všem chybí. Proto Vám všem , kteří chcete využít Váš čas efektivně a s profesionální péčí vřele doporučuji péči paní magistry Fixové. Její profesionální , zároveň lidský přístup a odborné rady byly přínosem nejenom pro mého syna Jáchyma, ale i pro mne co by matku. Mne naučila jak k dítěti přistupovat a trénovat, když se zrovna úplně nedaří a Jáchym za rok zvládl to, co se zdálo ze začátku jako nesnadný úkol L,R,Ř. Ještě jednou děkuji za dny a čas strávený s Vámi paní magistro a hlavně pevné zdraví. Postlová

Chcela by som Vámtouto cestou veľmi pekne poďakovať za nielen vysoko profesionálny prístup pri práci s mojou dcérou Diankou, ale aj neskutočne ľudský prístup. Som veľmi rada, že som mala možnosť zveriť svoje dieťa do Vašich rúk a vrelo odporúčam ďaľším rodičom, aby neváhali a tiež zverili svoje dieťa do Vašich rúk. Mala som obavy ako moje dieťa, vyrastajúce na Slovensku zvládne "nástrahy" češtiny. Moje obavy sú fuč, za čo vďačíme Vám. Priznávam, že pri poslednej návšteve mi bolo veľmi ľúto, že už končíme. Za obdobie, čo sme Vás s dcérou navštevovali ste sa stali tak povediac členom našej rodiny. Dianka Vás často spomína. Ešte raz veľká vďaka spojená s obdivom patrí Vám, p. Fixová.

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat paní Mgr. Fixové. Před třemi lety, v mých 23 letech, jsem paní Fixovou oslovila poprvé s dotazem, zda bych k ní mohla chodit na logopedii. V tomto věku i po předchozích ne zcela pozitivních zkušenostech s logopedií jsem nikdy nevěřila, že bych mohla mluvit „normálně“. Profesionální a vlídný přístup paní Fixové dokáže takřka zázraky :) Samozřejmě jsem musela pilně cvičit a musím ještě dnes, ale vzhledem k tomu jakého pokroku jsem dosáhla, to za to opravdu stojí. A nebýt právě paní Fixové myslím, že bych svého vysněného cíle nikdy nedosáhla… Takže ještě jednou moc děkuji a určitě se neváhejte v této problematice na paní Fixovou obrátit. M. Studničková.

Mgr. Fixova je člověk na správném miste a já ji mohu jen doporučit. Se svou 6-ti letou dcerou Tinou jsem to vzdávala, ale už po pár lekcích u paní Fixové jsem já i má dcera viděla výsledek a společnými silami se nám do roka podařilo krásně vyslovovat - c, s, z, č, š, ž, l, r, ř a navíc ještě pěkně souvisle a plynule mluvit. Ještě jednou mockrát dekujeme:). R. Lávičková.

Upřímně děkuji paní Fixové za to, že naučila obě naše děti mluvit hezky česky a to v klidu, bez stresu a dokonce se na sezení těšily a přetahovaly se, který z nich bude mluvit jako první! Po několika marných pokusech u klinického logopeda, kdy jsme pořád dokola začínali od začátku, jsem až tady poznala, že se to dá opravdu zlomit a naučit. Sama bych to s dětmi nedokázala, i když jsem měla nakoupeno spoustu učebnic, cvičebnic, CD i načteno z internetu. Ještě jednou děkujeme, stálo to za to a vlastně nám to docházení k paní Fixové docela chybí  Prokešovi

Velice děkuji paní Mgr. Fixové nejen za vynikající logopedickou péči , předškolní přípravu našeho syna a cenné rady které, nám pomáhají v jeho výchově, ale také za vlídnost a porozumění, které provázelo naše setkávání. Náš synek se tu pod laskavým, ale pevným vedením paní magistry naučil nejen ovládat svůj jazýček, ale také cílevědomě pracovat a lépe komunikovat s lidmi. Ještě jednou díky paní magistro! Petra Valentová

Děkujeme paní Mgr. Fixové za úžasnou práci, kterou odvedla s naším Kubíkem. Během roku a kousek se opravdu senzačně rozmluvil a během této krátké doby mluví velmi dobře. Navíc se u Kubíka nejednalo o nic jednoduchého, neboť nezvládal správnou výslovnost Š,Č,Ž,Ď,Ť,Ň,R,Ř a ještě mnohé další. V současné době již nemá problém s ničím.Paní Mgr. Fixová je profesionál s velkým P. Celkově skvělý přístup, individuální péče a hlavně rychlé a jasné VÝSLEDKY. Mohu všem doporučit. Jiří Tůma

Chtěla bych moc poděkovat paní Mgr. Fixové za práci s naším synkem. Chodili jsme k státní logopedce, kde jsem neviděla žádné zlepšení, v zoufalství jsme se obrátili k paní Fixové a po pár měsících práce synek krásně mluví. Děkujeme a určitě doporučujeme. Šimáková

Děkujeme paní magistře Fixové za péči a profesionální přístup u našeho staršího syna. Výsledek její práce je nejlépe znát z porovnání úvodní nahrávky řeči syna a té při posledním sezení. Způsob práce, program cvičení a její přístup byl takový, že se starší syn na sezení těšil, měl zájem spolupracovat a dokonce s sebou strhl i zájem mladšího syna, s kterým u paní magistry Fixové budeme pokračovat. Paní magistra měla dokonce pár rad a tipů i pro dospělého tatínka  Ještě jednou děkujeme a všem, kteří přemýšlejí o návštěvě logopedického pracoviště a nejsou ještě rozhodnuti, paní magistru Fixovou, na základě naší výborné zkušenosti, rozhodně doporučujeme. Zapletalovi

Velice děkuji paní Mgr. Fixové za skvělou logopedickou práci s mými syny ( starší syn dochází na tuto logopedii na vlastní přání, protože viděl a hlavně slyšel 😃 pokroky u mladšího bratra ).Všem váhajícím rodičům mohu paní magistru jen doporučit, je doopravdy výborná profesionálka. Voldánová Petra

Paní magistra Fixová je skutečný profesionál ve svém oboru. Každotýdenní docházení je navíc řešením pro líné maminky a tatínky, kterým strach nedovolí s dětmi necvičit, "když už zase ve středu jdeme". Děkujeme, paní magistro, díky Vám Anna, Vašek umějí "R" i "Ř". "Líná" maminka Martina 

Milé maminky, ráda bych se s Vámi podělila o postřehy dnes již několikaleté spolupráce s Mgr. paní Fixovou. K paní Mgr. Fixové jsme začaly docházet, když dcerce bylo 5 let. Dcerka má těžkou vadu řeči, v 5 letech jsme neuměly vyslovit 15 hlásek, spojenou s mentálním opožděním. Rok před tím jsme navštěvovaly státní logopedii, kde se uspokojivé výsledky nedostavovaly. Pokud mohu srovnat oba přístupy, dcerce velmi prospělo, že návštěvy se konají1x týdně oproti státní logopedii, kde byly 1x za měsíc. Dcerka měla problém se samotnou komunikací, takže pro ni bylo velmi důležité, že si mohla na p. Mgr. Fixovou zvyknout. Dále pak oceňuji velmi propracovaný a systematický styl výuky, např. seskupování nových slovíček podle toho, kde se nová hláska vyskytuje -začátek slova, konec slova, řazení podle obtížnosti slabiky, kterou hláska tvoří. Na státní logopedii jsme dostaly spíše neutříděný výukový materiál(a teď babo raď :) ) A konečně hlásku, kterou jsme se učily, jsem vždy nejdřív slyšela od dcerky u paní Fixové, takže jsem věděla, že to doma musíme také dokázat. To se nám na státní logopedii nepodařilo ani jednou. Vážím si též pokynů pro samotnou práci s dítětem v domácím prostředí. Paní Mgr. Fixová nás navíc vždy podržela a projevila skutečný zájem o dcerku i ve chvílích, kdy se nám nedařilo, třeba i telefonátem a dotazem, jak jí to jde. A výsledky se i u nás dostavily. Dcerce je nyní 8 a půl a kromě ř a dopilování diferenciace sykavek druhé řady, umíme všechny hlásky:) Závěrem chci tímto poděkovat paní Mgr. Fixové za vše, co  nás naučila a Vám milé maminky popřát hodně trpělivosti, ale i radosti z pokroků Vašich dětí. H. Poláková

S paní Mgr. Fixovou jsme se setkaly v době, kdy jsme já i moje dcera prožívaly zoufalství. Já z toho, jak dcera mluví, moje dcera z mých neustálých poznámek, jak správně má mluvit. Obě jsme moc chtěly, ale nevěděly jsme, jak na to. Paní Fixová nás trpělivě a laskavě vedla krok za krokem a ukázala nám, že není nic ztraceno. Dcera se po roce pravidelného denního cvičení naučila vyslovovat hlásku R a nyní ji bezproblémově užívá, jakoby ji uměla odjakživa. Další hlásky Ř, Č a Š už nezabraly tolik času. Profesionální přístup, profesionální péče a výsledky. To všechno a ještě mnohem víc je paní Mgr. Fixová. Mnohokrát děkujeme. Lenka a Vilma Hadačovy

Nevím jak to napsat, jak napsat to, co cítím.....Co cítím když se mi vybaví paní Fixová. Udělala ohromnou práci s naším synem. Byla jediná, která pomohla a její práce byla vidět. Naučila syna lásce k práci a k sobě a nás naučila jak se chovat, jak vést toho človíčka, jak mu pomáhat když upadne. I jak se zvednou díky němu a zase být silným rodičem. Když nevím, poradí mi jako maminka i když já tohle u své genetické neznám.... Nedokážu napsat jak moc pro mně znamená i jako člověk i jako pedagog, skutečný odborník. Chovám k ní určité pouto a úctu a jsme moc rádi, že k ní můžeme stále chodit se synem a pracovat na jeho životě a zlepšovat i ten náš. Slovo děkuji je málo...přesto ...moc děkujeme paní Fixová, není to jen logopedie . Míša, Pavel, Daník, Nina a Nela Haluzovi 

Ráda bych doporučila všem maminkám, které zvažují návštěvu logopeda, aby se obrátili na paní Mgr. Fixovou, která díky individuálnímu přístupu dokázala za krátkou dobu naučit mého syna to, co se klinickým logopedům nepovedlo za několik let. Tímto bych jí chtěla moc a moc poděkovat za její profesionální přístup a to nejen v oblasti logopedie. Moc s Milánkem děkujeme :) Grillová.

Chtěli bychom velice poděkovat paní Mgr. Miladě Fixové za Marcelčinu logopedii. Je to velká odbornice na svém místě, která umí porozumět každému dítěti a odhadnout, jaký přístup k danému dítěti zvolit. Chodíme k ní od září a jsou znát výsledky. Marcelka se už nestydí mluvit a je jí pěkně rozumět. I paní učitelka ve školce říkala, že z jejich třídy chodí na logopedii více dětí, ale výsledky jsou vidět pouze u Marcelky. Ostatní děti chodí na klinickou logopedii. Vůbec nelitujeme, že jsme se rozhodli využít soukromé logopedie u paní Mgr. Fixové. Můžeme jen vřele doporučit. Moc děkujeme Jarošovi

Rádi bychom poděkovali paní Fixové za to jak naučila našeho syna Tadeáška poprat se se zadrháváním. Ikdyž je to u něho psychické, tak ví, jak si poradit, když se mu to stane. Myslím si že tento způsob byl pro něho lepší než klinická logopedie. Děkujeme ReJaTaTe Marouškovi

Chtěla bych moc poděkovat paní Mgr. Fixové za péči o mého syna Kubíka. Během 10 měsíců intenzivní logopedie se Kubík naučil správně vyslovovat. Pravidelné týdenní docházení i o prázdninách se pozitivně odrazilo na jeho řeči. Moc děkujeme. Havlátková M.

Dobrý den, ráda bych chtěla paní Mgr. Fixovou doporučit všem maminkám, které mají pocit, že návštěvy u jejich klinického logopeda nikam nevedou. Nemusí se bát "vyhozených" peněz. Paní Mgr. Fixová má úplně jiný přístup k dítěti a styl učení výslovnosti. Je to paní logopedka s velkým L a jsem jí moc vděčná, že mou dceru naučila krásné R a Opravdu vřele doporučuji Kutilová

Dobrý den, především bych chtěl pozdravit paní magistru Fixovou a pak jí vyjádřit velký, ale opravdu velký dík za neuvěřitelnou péči o našeho synka. Během jednoho a půl roku (1x týdně) jsme zvládli 10 písmen ve výslovnosti (což by ve státním zdaleka nešlo) a ještě průpravu do první třídy. Ještě jednou děkujeme Radouch Roman HRDĚJOVICE

Chtěla bych Vám moc poděkovat za péči o mého syna Martina ( 7 let). Výsledky , kterých dosáhl můj syn u Vás jsou nesrovnatelné oproti klinické logopedii. Díky Vaší péči vidí i syn v relativně krátké době obrovské pokroky, je motivovaný pro další práci. J. Moučková.

bottom of page